Balıkesir’in STK’ları MEDYA ile Buluştu

by Timbir

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü destekli STK Medya Buluşması Balıkesir’de gerçekleşti. Balıkesir Türkiye’de 7 il’den  biri oldu.

Balikesirin Stklari Medya Ile Bulustu 1

Balıkesir’in STK’ları MEDYA ile Buluştu

Balikesirin Stklari Medya Ile Bulustu

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü destekleri ile Balıkesir’de Valilik öncülüğünde ,KHAD ve Timbir işbirliğinde Balıkesir Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti, MERHABA Gazetesi ile Kent Konseyi’nin de paydaş olarak yer aldığı program Avlu Fatih Salonunda yapıldı.

Akyürek BGYC ve STK Toplantılarına Değindi

BGYC Başkanı ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Semra Aman Akyürek’in açılış konuşması ile başlayan programda Akyürek, şehir dışından katılım sağlayan meslektaşlarına ve Balıkesir’in STK’larına teşekkür etti. Günümüzde medyanın dijitalleşme sürecindeki değişimlerine dikkat çekerek haber içerik üretimlerine yansımalarına değindi. Etkili bir iletişimin tek kişinin konuşmasıyla başladığını ve bıraktığı etki ile gerek dernek gerekse toplumlar üzerinde ciddi geri dönüşler sağlayabileceğini söyledi. Sivil Toplum Örgütlerinin varlığının Balıkesir’de etkili olanları diyerek salonda Yörük Kıyafetleri ile dikkat çeken kadınları işaret etti ve Balıkesir kültürünü geleceğe taşıyan ve bugün renkli kıyafetleri ile de STK Medya buluşmasına katılan STK’lar aynı zamanda Balıkesir’in tanıtımına da olanak sunuyor dedi.

You may also like

Leave a Comment