İstanbul Kent Üniversitesi ile TİMBİR’den işbirliği görüşmesi

by Timbir

Engelsiz Eğitim Vakfı tarafından kurulan ve hedeflerini hep geleceğe ve eğitime odaklayan İstanbul Kent Üniversitesi ile Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kurulan Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) arasında çeşitli projeler yürütmek üzere işbirliği görüşmeleri gerçekleştirildi.

featured

İstanbul Kent Üniversitesi ile TİMBİR’den işbirliği görüşmesi

Türkiye’nin gelişimine katkı sağlayan, üretmek, geliştirmek ve yarınların gerçek sahipleri olan gençlerle birlikte insanlığın da hayallerine dokunarak herkese hizmet verebilmeyi amaçlayan İstanbul Kent Üniversitesi çeşitli alanlarda projeler yürütüyor. Bu kapsamda İstanbul Kent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Necmettin Atsü, TİMBİR ve Birlik Haber Ajansı (BHA) Proje Koordinatörü Ali Bulur ile bir araya geldi. Görüşmede halk sağlığını korumak amacıyla yüzde 100 doğal vitamin ve gıda takviyeleri üreten Gazi Üniversitesi’nin de desteklediği Pharmateks firması Yönetim Kurulu Başkanı Osman Özpolat’da yer adlı.

Heyet, İstanbul Kent Üniversitesi ile TİMBİR, BHA ve Pharmateks firmasının ortaklaşa gerçekleştirebileceği projeler üzerine görüş alışverişinde bulundu.

You may also like

Leave a Comment