‘Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ Paneli Gerçekleşti

by Timbir

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün destekleriyle düzenlenen “Sivil Toplum Medya Buluşmaları” Balıkesir’de gerçekleşti.

1 hafta önceSon güncelleme: 25 Kasım 2023

Facebook X LinkedIn

Sivil Toplum Medya Bulusmalari Paneli Gerceklesti

‘Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ Paneli Gerçekleşti

Sivil Toplum Medya Bulusmalari Paneli Gerceklesti 1

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün destekleriyle düzenlenen “Sivil Toplum Medya Buluşmaları” Karadeniz Haber Ajansı Derneği (KHAD) ve Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) işbirliği ile Marmara Bölge Toplantısının ardından Medya Sivil Toplum Örgütleri buluşmaları paneli gerçekleşti.

Reklamlar

“Sivil Toplum Medya Buluşmaları” Paneli

Medya Buluşmalarına ev sahipliği yapan BGYC Başkanı Semra Aman Akyürek’in konuşması ile başladı. Başkan Akyürek, İçişleri Bakanlığı destekli bir programda olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek katılımcılara teşekkürlerini sundu. Ayrıca Türkiye yüzyılında bu birlikteliğin medya açısından önemini vurguladı.

Sivil Toplum Medya Bulusmalari Paneli Gerceklesti 3
TİMBİR Başkanından 7 Bölge Mesajı

Ardından Türk İnternet Medya Birliği Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa programa dair konuşma gerçekleştirdi. Basa, konuşmasında Türk İnternet Medya Birliği olarak 7 bölgede benzer projeleri uygulayarak sivil toplum ile medyayı bir araya getirip farkındalık projeleri oluşturmayı amaçladıklarını belirtti.

Başkan Vekili Sait “Türkiye Yüzyıl” Vurgusu

Bununla birlikte İzmir Ak Parti 24. Dönem Milletvekili ve TİMBİR Başkan Vekili Rıfat Sait konuşma gerçekleştirdi. Başkan Vekili Sait konuşmasında Türkiye yüzyılına dikkat çekti. Sivil toplum kuruluşları ve medya ortaklığının Türkiye yüzyılında büyük başarılar elde ettiğini ve etmeye devam edeceğini iletti.

Sivil Toplum Medya Bulusmalari Paneli Gerceklesti 2

Vekil Şahin’den STK ve Medya Yorumu

Son olarak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Birol Şahin programa dair görüşlerini dile getirdi. Vekil Şahin, Balıkesir’de bulunan STK’ların aktif rol aldığını özellikle yapılan işlerin medya ile duyurulmasına çok önem verdiğinin altını çizdi.

Panel Oturumu Hakkında

Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Satıl’ın moderatörlüğünde panel oturumu gerçekleşti. Konuşmacı olarak İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden Doç. Dr. Burcu Zeybek “Dijital İçerik Üretimi”, TİMBİR Başkanı Dr. Süleyman Basa “Sivil Toplum Kuruluşları ve Etkin Sosyal Medya Kullanımı”, BHA Genel Müdürü Muhammed Kaçar “Sivil Toplum Kuruluşları Basın Medya İletişimi”, Avukat Cüneyd Altıparmak “Kişisel Verilerin Korunması ve Telif” konuları hakkında bilgi paylaşımlarını sundu.

You may also like

Leave a Comment