TİMBİR, İletişim Başkanlığı, RTÜK ve Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile Bir Araya Geldi

by Timbir

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) heyeti; Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile bir araya geldi.

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) heyeti, Ankara temasları kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulundu. Heyet Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nda İletişim Başkan Yardımcısı Evren Başar ile bir araya geldi.

Görüşmede TİMBİR’in çalışmalarından bahseden TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, TİMBİR’in İletişim Başkanlığı ile yürütebilecekleri ortak çalışmalardan bahsederek, özellikle internet medyasında dezenformasyonla mücadelede ortak çalışabileceklerini bildirdi. İletişim Başkan Yardımcısı Evren Başar da TİMBİR’in çalışmalarını takip ettiğini belirterek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

TİMBİR Heyeti İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürü İle Bir Araya Geldi

TİMBİR heyeti, İletişim Başkan Yardımcısı Evren Başar ardından İçişleri Bakanlığı Sivil Toplum İlişkiler Genel Müdürü Mustafa İspirgil ile bir araya geldi. TİMBİR’in çalışma ve hedeflerini dile getiren Genel Başkan Dr. Süleyman Basa, internet medyası alanında faaliyet gösteren birliklerinin medya ve sivil toplum alanındaki çalışmalarını anlattı, İspirgil’e kabulünden dolayı teşekkür etti.

RTÜK, TİMBİR Heyetini Kabul Etti

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ve Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, TİMBİR Yönetim Kurulu’nu kabul etti. Görüşmede, TİMBİR’in yürüttüğü proje ve faaliyetler değerlendirildi. Türk İnternet Medya Birliği’nin internet medyasında gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi veren Genel Başkan Dr. Süleyman Basa, TİMBİR’in internet medyasında doğru habercilik ve dezenformasyonla mücadelede önemli çalışmalar yürüttüğünü ifade etti. Dr. Basa, TİMBİR’in yürüttüğü projelere desteklerinden dolayı Şahin ve Uslu’ya teşekkür etti.

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ve Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, görüşmede, TİMBİR’in faaliyetlerini takip ettiklerini belirterek ortak çalışmalar yapmayı arzuladıklarını bildirdi.

TİMBİR Heyeti Şu İsimlerden Oluştu:

Dr. Süleyman Hasan BASA – TİMBİR Genel Başkanı

Rıfat SAİT – TİMBİR Genel Başkan Vekili

Av. Cüneyd ALTIPARMAK – TİMBİR Genel Başkan Vekili

Muhammet KAÇAR – BHA Genel Müdürü

Cengiz AKSAN – TİMBİR Başkan Yardımcısı

Semra A. AKYÜREK – TİMBİR Başkan Yardımcısı

Adil KOÇALAN – TİMBİR Başkan Yardımcısı

Serap Ülkü ÖZDEMİR – TİMBİR Ege Bölge Başkanı

Abdurrahman AKSU – TİMBİR Genel Sekreter

Mehmet AYDIN – TİMBİR Başkan Yardımcısı

Menderes DEMİR – TİMBİR Başkan Yardımcısı

Fatih TÜTEN – TİMBİR Danışma Kurulu Üyesi

Muammer BALOĞLU – TİMBİR Teşkilat Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi

Muammer BOSTAN – TİMBİR Sayman Üyesi

Özkan DİKMEN – TİMBİR Trakya Bölge Başkanı

Selçuk ÖZDEMİR – TİMBİR Doğu Anadolu Bölge Başkanı

Veysel CINCIK – TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı – Hatay Temsilcisi

Doç. Dr. Tunay KAMER- Kastamonu Üniversitesi Öğretim Üyesi

Mehmet YAZICI – TİMBİR Danışma Kurulu Üyesi

Sait ÇETİNTAŞ – TİMBİR Samsun Temsilcisi

You may also like

Leave a Comment