TİMBİR’den Kamu Denetçileri Kurumu’na Ziyaret

by Timbir

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa ve beraberindeki heyet Kamu Denetçileri Kurumu’na ziyarette bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararnameyle resmen kurulan, 81 il ve 20 ülkede ve binden fazla üyesiyle faaliyetlerini sürdüren Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) ve TİMBİR çatısı altında kurulan Birlik Haber Ajansı (BHA) heyeti, Ankara’da, Kamu Denetçiliği Kurumu’na ziyarette bulundu.

Heyet, Kamu Denetçiliği Kurumu’nda Av. Dr. Fatma Benli Yalçın ile bir araya geldi. Görüşmeye, TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, BHA Genel Müdürü Muhammet Kaçar, TİMBİR Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Aksan, Hasan Bakır ve Menderes Demir ile TİMBİR Danışma Kurulu Üyesi Fatih Tüten ve TİMBİR Samsun Temsilcisi Sait Çetintaş katıldı.

Görüşmede TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, TİMBİR’in faaliyetleri hakkında Yalçın’a bilgi verdi, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Fatma Benli Yalçın, konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında, ”81 ilde temsilcileri bulunan Türk İnternet Medya Birligi (TİMBİR) Başkanı Dr. Süleyman Basa, Birlik Haber Ajansı Genel Müdürü Muhammet Kaçar ile Yönetim kurulu üyeleri Kamu Denetçiliği Kurumumuzu ziyaret ettiler.” ifadelerini kullandı.

81 ilde temsilcileri bulunan Türk İnternet Medya Birligi (TİMBİR) Başkanı Dr. Süleyman Basa, Birlik Haber Ajansı Genel Müdürü Muhammet Kaçar ile Yönetim kurulu üyeleri Kamu Denetciligi Kurumumuzu ziyaret ettiler. #KDK
@Timbir81 @TRombudsman pic.twitter.com/7jL5fxoqhg

— Av. Dr. Fatma BENLİ YALÇIN (@AvFatmaBenli) September 28, 2023

You may also like

Leave a Comment