TİMBİR’den Tekirdağ temasları; Vali ve TTSO’ya ziyaret

by Timbir

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa ve beraberindeki heyet, Tekirdağ’da düzenlenecek Sivil Toplum Medya Buluşmaları programı öncesi kentte bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Heyet, Vali Recep Soytürk ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ile bir araya geldi.

featured

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa beraberinde TİMBİR Yönetim Kurulu Üyesi ve Trakya Bölge Başkanı Özkan Dikmen ve Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar ile birlikte Tekirdağ Valisi Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. Dr. Basa ziyarette TİMBİR’in çalışmaları ve yürüttüğü projelere ilişkin bilgi verdi. Vali Soytürk ise heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI GÜNAY’A ZİYARET

TİMBİR ve BHA heyeti ardından Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ile bir araya geldi. Tekirdağ BHA Temsilcisi Habibe Üzel’in de eşlik ettiği ziyarette TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Sivil Toplum Medya Buluşmaları programı için ev sahiplikleri nedeniyle Günay’a teşekkür etti.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay da Sivil Toplum Medya Buluşmaları programın önemli olduğunu belirterek katkı vermekten dolayı mutlu olduklarını kaydetti.

HEYET, TİMBİR TRAKYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDA

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa ve BHA Genel Müdürü Muhammet Kaçar ardından TİMBİR Trakya Bölge Başkanlığını ziyaret etti. TİMBİR Yönetim Kurulu Üyesi ve Trakya Bölge Başkanı Özkan Dikmen ve Tekirdağ BHA Temsilcisi Habibe Üzel ile görüşen Dr. Basa görüş alış verişinde bulundu.

You may also like

Leave a Comment