TİMBİR 1 yaşında

by Timbir

81 il ve 25 ülkede temsilciliği bulunan, 1000 haber sitesinin üyesi olduğu ve Cumhurbaşkanlığı onayı ile kurulan Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) 1 yaşında.

featured

TİMBİR 1 yaşında

Birinci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Miahaber Genel Yayın Yönetmeni ve TİMBİR Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Aksan, TİMBİR’in alanında söz sahibi kurum olarak sektöre katkı sağlamaya devam edeceğini belirtti.

Resim

Onlarca ulusal projeyi hayata geçirdi.

İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) Genel Başkan Yardımcısı da olan Cengiz Aksan, “Kurucuları arasında bulunduğum ve Genel Başkan Yardımcısı olarak Yönetim Kurulu’nda yer aldığım TİMBİR’in bugün kuruluşunun 1. Yıldönümü. 81 il ve 14 ülkeden kurucusu ile yola çıkıp Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kurulan TİMBİR, henüz bir yaşında olmasına rağmen onlarca ulusal düzeyde proje hayata geçirdi” dedi.

Cengiz Aksan, “Bugünden sonra da aynı heyecan ve inançla çalışmalarına devam edip üyeleri ile birlikte büyümeye, alanında söz sahibi kurum olarak sektöre katkı sağlamaya devam edecek. Hep birlikte nice yıllara.” ifadelerini kullandı.

Resim

You may also like

Leave a Comment